ПРО НАС

Не чекати колапсу , а братии владу в свої руки та змінювати ситуацію на краще

Громадська платформа Люди Київсвяту об’єднала небайдужих жителів багатьох міст та сіл Києво-Святошинського району.

Всі вони обрали тут місце для життя за близькість до природи, екологічність та одночасну наближеність до Києва, з його динамічним бізнес-середовищем та насиченим соціальним і культурним життям.

Та за останні 10 років, внаслідок будівельного буму та найшвидшого в Україні зростання кількості населення, Києво-Святошинський район позбувся багатьох переваг і став дедалі менш комфортним для проживання.

Динамічний ріст новобудов зумовлений тим, що ціна ціна квадратного метру тут майже вдвічі нижча, ніж в Києві. Проте в цій доступності житла «зашита» економія на тому, що власне і створює комфорт життя – забудова ведеться хаотично, абсолютно без дотримання норм щодо зведення об’єктів соціальної інфраструктури.
В 2001 році в районі постійно проживало 154 тис.населення, в 2019 роціця цифра наближується до 400 тис, а ще за 5 років ця цифра сягне 650 тисяч.
Інфраструктура ж лишилася практично на рівні 2009 року.

Все це перетворило життя в навколо-київських громадах у постійну боротьбу: вранці та ввечері по 1,5-2 години в заторах, не вистачає садочків та шкіл – дітей теж доводиться возити, а низька якість медичних послуг та фізична нестача бригад екстренної допомоги- ставлять під загрозу життя.

Погіршилася і екологічна ситуація – через вирубку частини лісів під забудову, забруднення водойм, зростання кількості сміття.

Команда Людей Київсвяту, відчуваючи всі ці ефекти на собі, вирішила не чекати колапсу, а запобігти йому.

Зробивши детальний аналіз населення, інфраструктури та якості державних послуг в районі, ми зрозуміли, що район потребує «швидкої допомоги» – продуманих планів розвитку територій, відповідного планування транспортної та іншої інфраструктури, узгодження цих планів з Києвом в рамках створення київської агломерації.

Але найперше район потребує приходу у владу людей, для яких Київсвят є місцем для життя, а не територією збагачення через корупцію в землевідведенні, зарахуванні пайових внесків та у використанні бюджетів.

Ми, команда Люди Київсвяту вже визначилися – ми будемо балотуватися в своїх громадах на наступних місцевих виборах.

Тривалий час ми збирали та аналізувати ситуацію по району, зараз ми вже інвестуємо власні кошти в інформаційні ресурси. Ми створюємо потужне об’єднання небайдужих жителів, які візьмуть владу в громадах в свої руки.

Приєднуйтесь до нас! Готуйтесь разом з нами виграти вибори і зайти в місцеві ради або станьте тими, хто підтримає спільну роботу фінансами чи буде волонтерити для перемоги.

Пишіть нам kyivsviat@gmail.com

Слідкуйте за новинами на нашій сторінці у Фейсбук Люди Київсвяту